+380 50 88 12 637
Меню

Клієнти студії

Мабуть, наші найвідоміші проекти

Запросити вартість проекту Запросити вартість

На заповнення онлайн-брифу витрачається 3-5 хвилин.

Хочете прорахувати вартість проекту?

Заповніть коротку форму, и ми надішлемо Вам комерційну пропозицію впродовж одного дня.


Ми виконуємо комплексну розробку індивідуальних проектів: корпоративних сайтів розширеної функціональності, веб-сервісів, порталів, персональних сайтів. Унікальний адаптивний дизайн, зручна повнофункційна панель керування з розмежуванням ролей — Ви отримуєте готове рішення, яке ефективно виконує свої задачі.

Публикація материалів на веб-сайт потребує певного досвіду і набору навичок. Мы знаємо усі нюанси розміщення текстів, фотографій, відеоматеріалів у вебі, і готові запропонувати оптимальне рішення для кожного окремого випадку. При необхідності ми самостійно готуємо необхідну інформацію, в тому числі фотоматеріали.

Контроль витрачення бюджету, підрахунок конверсій, оптимізація рекламних кампаній та їх розподіл по різним майданчикам — ми виконуємо увесь комплекс послуг, які пов'язані з розвитком бізнесу в інтернеті. Критерієм якості є динаміка приросту кількості клієнтів, та інші економічні показники.

Окрім короткотривалих рекламних кампаній більшості компаній необхідна також підтримка довготривалих зв'язків із своїми клієнтами. Соціальні мережі дозволяють ефективно побудувати співтовариство зацікавлених людей, і налагодити регуляре спілкування з ними.